Філія "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця"

21100, м. Вінниця, пл. Привокзальна, 1, тел.(0432) 27-37-81, 63-22-49

 

UA RU EN
ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД
Логотип УЗ

Засоби пломбування вагонів та контейнерів

ПРИСТРІЙ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ КРИТОГО ВАГОНУ
ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СИСТЕМ GSM ТА GPS

0911.00.000

Пристрій для контролю відкриття дверей критого вагону із застосуванням систем GSM та GPS (далі – пристрій) призначений для забезпечення дистанційного контролю за доступом до вантажів, що перевозяться в критих однодверних вагонах, та визначення місця знаходження вагонів, обладнаних цим пристроєм.

Пристрій (фото 1) складається з електронного блоку 1, в середині якого знаходяться блок живлення та процесор для управління і обробки даних, датчиків 2, з'єднаних з електронним блоком, та двох антен - 3 (GSM) і 4 (GPS).

На станції відправлення пристрій програмується та за допомогою магнітів кріпиться до стінки вагону. Запрограмований в режим охорони пристрій надсилає на центральний сервер та мобільні телефони вантажовідправника та вантажоодержувача інформацію про стан дверей вагону, режим охорони, дату та час взяття вагона під охорону. Вантажовідправник та вантажоодержувач під час руху вагону за допомогою WEB-доступу (персональний комп'ютер, ноутбук, нетбук, планшет, мобільний телефон тощо) мають можливість отримувати з бази даних сервера інформацію про стан та місце знаходження вагону (рисунки 1 і 2).

У разі несанкціонованого розкриття дверей вагону пристрій надсилає сигнал тривоги на мобільні телефони вантажовідправника, вантажоодержувача та на пульт охорони із зазначенням номера вагону, дати та часу його розкриття.

Пристрій має акумулятор, який забезпечує його автономну роботу протягом 30 днів.

Пристрій для контролю відкриття дверей критого вагону (фото 1)

Інформація про стан та місце знаходження вагону (рисунок 1) Інформація про стан та місце знаходження вагону (рисунок 2)