Філія "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця"

21100, м. Вінниця, пл. Привокзальна, 1, тел.(0432) 27-37-81, 63-22-49

 

UA RU EN
ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД
Логотип УЗ

Засоби пломбування вагонів та контейнерів

ЗАПІРНО-ПЛОМБУВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ "ЛЮКС"

0879.00.000

ТУ У 28.6-01057491-042:2007

Запірно-пломбувальний пристрій (ЗПП) "Люкс" використовується для пломбування спеціалізованих залізничних цистерн. ЗПП витримав криміналістичну і пожежно-технічну експертизи МВС України.

Може встановлюватися на об'єкти, що мають отвори для пломбування діаметром більше 3,0 мм.

ЛЮКС

Пристрій складається із корпусу 1, сталевого каната 2, пломби-шайби 3 та механізму фіксації 4, розташованого в корпусі 1.

На корпусі ЗПП наноситься семизначний номер, який складається з однієї літери і шести цифр, та скорочена назва перевізника (УЗ) або інша інформація.

На пломбі-шайбі наноситься:

  • -  товарний знак Укрзалізниці;
  • -  повне або скорочене (не більше 13 знаків) найменування станції відправлення;
  • -  повне або скорочене (не більше 13 знаків) найменування вантажовідправника.

Вся інформація на ЗПП наноситься нестандартним шрифтом.

ЗПП захищений від підробок цілим рядом конструктивних та технологічних рішень. Пристрій неможливо розкрити без видимих слідів механічних пошкоджень на зовнішніх та внутрішніх поверхнях. Сталевий корпус і канат мають захисне цинкове покриття, що забезпечує пожежну безпеку ЗПП.

Завдяки комп'ютерному обліку підприємство за номером ЗПП може надати органам МВС та керівництву залізниці інформацію: коли, кому, на яку адресу і за яким документом відвантажено кожний ЗПП, а також номер цистерни, на яку встановлений ЗПП.

Діаметр канату - 2,2 мм.

Рекомендована довжина каната для спеціалізованих цистерн – 450 мм, маса - не більше 0,06 кг; розривне зусилля, яке витримує ЗПП - не менше 350 кгс, час встановлення – не більше 10 сек.

Пломбування об'єктів здійснюється вручну без застосування будь-яких інструментів.

Зняття ЗПП з об'єкта здійснюється кусачками, бокорізами або комбінованими плоскогубцями. При знятті ЗПП з вогненебезпечних об'єктів ріжучі частини інструмента повинні бути обміднені або щільно покриті солідолом.