Філія "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця"

21100, м. Вінниця, пл. Привокзальна, 1, тел.(0432) 27-37-81, 63-22-49

 

UA RU EN
ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД
Логотип УЗ

Основною метою діяльності філії "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця" є забезпечення залізниць та вантажовідправників продукцією, що необхідна для перевезення вантажів та пасажирів усіма видами транспорту.

Використовуючи виробничі потужності ДП "Вінницятрансприлад", досвід, знання та уміння колективу працювати в умовах ринкової економіки, Філія сьогодні забезпечує виробництво понад 50 найменувань різноманітної продукції, яка користується добрим попитом не тільки в Україні, а і за її межами.

Найважливішою продукцією є запірно-пломбувальні пристрої (ЗПП), які виготовляються починаючи з 1996 року. Конструкція ЗПП постійно удосконалюється. Надійні і зручні в експлуатації вони з кожним роком знаходять все більше застосування не тільки на залізницях України, а і у країнах СНД та за кордоном. ЗПП "Варта-Універсал М", "Капкан", "Варта Л", "Люкс" витримали криміналістичну та пожежно-технічну експертизи; конструкція ЗПП повністю відповідає правилам i технічним вимогам, затвердженим на засіданні Ради СНД із залізничного транспорту.

Якість, надійність та найнижча ціна серед аналогів сприяли тому, що ЗПП "Варта-Універсал М", "Варта Л" та "Люкс" обрані для пломбування рухомого складу залізничними адміністраціями Азербайджану, Болгарії, Молдови, Литви, Польщі, Румунії, Угорщини, Естонії.

Філія "Вінницятрансприлад" є науково-дослідною базою комерційного господарства АТ "Укрзалізниця" для проведення випробувань нових типів запірно-пломбувальних пристроїв, як українських, так і зарубіжних, які пропонуються залізничними адміністраціями країн СНД, Латвії, Литви, Естонії та Грузії для пломбування вагонів і контейнерів при перевезенні вантажів у міждержавному сполученні.