Філія "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця"

21100, м. Вінниця, пл. Привокзальна, 1, тел.(0432) 27-37-81, 63-22-49

 

UA RU EN
ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД
Логотип УЗ

Про високу якість продукції свідчать чисельні нагороди підприємства. Підприємство постійно приймає участь у Всеукраїнському Конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" і неодноразово було визнано Лауреатом та Переможцем Конкурсу за випуск якісної продукції.

Диплом 2006 Диплом 2009 Диплом 2011 Диплом 2012

З 01.12.2015 року філія "Вінницятрансприлад" діє як відокремлений підрозділ Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця". Створена на базі державного підприємства "Вінницятрансприлад" та продовжуючи його кращі традиції і напрацювання, філія має наміри зберегти та примножити здобуті колективом ДП "Вінницятрансприлад" передові позиції в галузі залізничного транспорту та щорічно досягати відмінних фінансових результатів серед структурних підрозділів ПАТ "Укрзалізниця".

Постановою Укрзалізниці та Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників України від 18.05.2015 № ЦЗ-1-8/643-Цпроф-42 колектив ДП "Вінницятрансприлад" здобув перше місце в галузевому змаганні з врученням перехідного прапора та почесного диплома.

Ще одним досягненням колективу є зайняте почесне І місце серед структурних підрозділів залізниць за результатами проведеного огляду-конкурсу на краще підприємство з охорони праці.

Вручення перехідного прапора

В червні 2018 року Вінницькою обласною державною адміністрацією та обласною Радою було нагороджено грамотою керівника філії "Вінницятрансприлад" ПАТ "Укрзалізниця" Замкового Сергія Івановича.

Почесна грамота

В серпні 2018 року Кабінетом Міністрів України було нагороджено грамотою керівника філії "Вінницятрансприлад" ПАТ "Укрзалізниця" Замкового Сергія Івановича.

Почесна грамота