Філія "Вінницятрансприлад" АТ "Укрзалізниця"

21100, м. Вінниця, пл. Привокзальна, 1, тел.(0432) 27-37-81, 63-22-49

 

UA RU EN
ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД
Логотип УЗ

Засоби пломбування вагонів та контейнерів

ЗАПІРНО-ПЛОМБУВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ "ВАРТА Л"

0864.00.000

ТУ У 28.6-01057491.033-2004

Запірно-пломбувальний пристрій (ЗПП) використовується для пломбування спеціалізованих залізничних цистерн при відправленні вантажів в країни СНД, Латвію, Литву, Естонію, Болгарію, Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину і Чехію, а також використовується для пломбування митних складів, автофургонів та інших об'єктів.

ЗПП витримав криміналістичну і пожежно-технічну експертизи МВС України. Може встановлюватися на об’єкти, що мають отвори для пломбування діаметром більше 3,0 мм.

Варта Л

ЗПП складається із корпусу 1, каната 2, механізму фіксації 3, розташованого в корпусі 1.

На корпусі наноситься оригінальним нестандартним шрифтом: семизначний номер, який складається з однієї літери і шести цифр, скорочена назва перевізника (УЗ) та інша інформація.

На торці корпусу наноситься остання цифра року випуску.

На пломбі-шайбі наноситься: товарний знак Укрзалізниці, повне чи скорочене (не більше 13 знаків) найменування станції відправлення, повне чи скорочене (не більше 13 знаків) найменування вантажовідправника.

Корпус ЗПП виготовлений методом лиття під тиском. Для захисту від підробок в ЗПП втілено цілий ряд конструктивних і технологічних рішень. Його неможливо розкрити без видимих слідів механічних пошкоджень на зовнішніх і внутрішніх поверхнях.

Пломбування об'єктів виконується без застосування будь-яких інструментів. Час встановлення – не більше 10 с; маса ЗПП – не більше 0,05 кг; розривне зусилля, яке витримує пристрій – не менше 350 кг (3,5 кН).

Завдяки комп'ютерному обліку підприємство в лічені хвилини за номером пристрою може повідомити: коли, кому, на яку адресу і за яким документом відвантажено кожний ЗПП.

Зняття ЗПП з об'єкта здійснюється кусачками, бокорізами або комбінованими пасатижами. При знятті ЗПП з пожежонебезпечних об'єктів ріжучі частини інструменту повинні бути обміднені або щільно змащені солідолом.